Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości zobacz archiwum

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KOŁA BYTOM W SPINNIGU ZA ROK 2019

Klasyfikacje | 2019-12-12 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRAND PRIX 2019 - KOŁA NR 3 PZW BYTOM WĘDKARSTWO SPINNINGOWE Klasyfikacja końcowa Grand Prix Koła PZW nr 3 Bytom w spinningu w kategorii senior na 2019 rok Miejsce Imię i Nazwisko Zawodnika Suma pkt. za miejsca w zawodach Suma pkt. za złowione ryby 1. Joachim Wieschalka 106 5 190 2. Walenty Telążka 96 3 180 3. Tomasz Laksa 96 2 860 4. Grzegorz Faszczewski 94 3 540 5. Marek Kończak 87 1 720 6. Andrzej Richert 77 2 550 7. Andrzej Durst 76 2 ...... więcej

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE ZA ROK 2019

Komunikaty | 2019-11-24 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Uwaga wędkarze ! Walne Zebranie Sprawozdawcze Koła za rok 2019 odbędzie się w siedzibie Koła PZW przy ul. Ks. Nawrota 23 w dniu 15 grudnia 2019r I termin godzina 9:00 II termin godzina 9:15 SERDECZNIE ZAPRASZAMY... więcej

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KOŁA BYTOM W SPŁAWIKU ZA ROK 2019

Klasyfikacje | 2019-11-10 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRAND PRIX 2019 - KOŁA NR 3 PZW BYTOM WĘDKARSTWO SPŁAWIKOWE ... więcej

KLASYFIKACJA GRAND PRIX "KARP KLUB BYTOM" ZA 2019

Klasyfikacje | 2019-10-19 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA GRAND PRIX "KARP KLUB BYTOM" ZA 2019 ROK MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO PUNKTY 1. Greczuk Mieczysław 42 2. Witkowski Wojciech 29 3. Wiaderny Michał 25 4. Korzeniowski Krzysztof 23 5. Cichy Krzysztof 23 6. Drozdrowski Jan 20 7. Bieniek Marcin 19 8. Michalski Tomasz 18 9. Wójcik Dariusz 13 10. Polak Sławomir 13 11. Klimowicz Piotr 11 12. Hoffmann Sebastian 10 13. Szwanda Piotr 9 14. Taranda Jan 9 15. Kawka Grzegorz 7 ... więcej

WYCIECZKA SZKÓŁKI WĘDKARSKIEJ DO GOLESZOWA

Aktualności | 2019-09-23 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W DNIU 21.09.2019 ODBYŁA SIĘ WYCIECZKA SZKÓŁKI WĘDKARSKIEJ DO MIEJSCOWOŚCI GOLESZÓW. PO UDANYM ZWIEDZANIU GOLESZOWA, SZKÓŁKA ZORGANIZOWAŁA SOBIE ZAWODY NA ZBIORNIKU WODNYM W TOWARZYSTWIE WĘDKARSKIM "TON".... więcej

Zawody Spławikowe o Puchar Prezydenta Miasta Bytomia - relacja zdjęciowa

Aktualności | 2019-08-20 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W dniu 17 sierpnia 2019 r. na zbiorniku Brandka zostały rozegrane spławikowe zawody o Puchar Prezydenta Miasta Bytomia. Przy pięknej pogodzie rywalizowało 21 wędkarzy z Kół PZW Bytom i Radzionków, po zważeniu ryb na zawodników czekał gorący posiłek, a puchary zwycięzcom wręczał I Zastępca Prezydenta Michał Bieda. ... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - "LATO Z WĘDKĄ 2019" NA SEKCJI "JADWIGA" 03.08.2019

Wyniki zawodów | 2019-08-12 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW Z CYKLU "LATO Z WĘDKĄ" W DYSCYPLINIE SPŁAWIKOWEJ KAT. WIEKOWA: 6-16 LAT ZBIORNIK: JADWIGA - DZIELNICA SZOMBIERKI 03.08.2019 MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO WYNIK/PUNKTY 1. Orzech Dominik 5400 2. Babczyk Natan 4050 3. Mrozek Wiktoria 1655 4. Słodczyk Natalia 1520 5. Marszałek Karolina 1100 6. Trzepizur Oliwier 570 7. Bednarczyk Magdalena 550 8. Lizurek Oskar 465 9. Halczok Lena 265 10. Sroka Bartosz 145 11. Deska Wojciech 0 12. Koj Daniel 0 13. Kowalski Artur 0 14. Czerniakiewicz Bartek 0 15. Skladny Mateusz ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - "LATO Z WĘDKĄ 2019" NA SEKCJI ODRZAŃSKA-CENTRUM

Wyniki zawodów | 2019-08-12 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW Z CYKLU "LATO Z WĘDKĄ 2019" W DYSCYPLINIE SPŁAWIKOWEJ KAT.WIEKOWA: 6-16 LAT ZBIORNIK: ODRZAŃSKA-CENTRUM 27.07.2019 MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO WYNIK/PUNKTY 1. Trzepizur Oliwier 3040 2. Marszałek Karolina 1720 3. Orzech Dominik 1660 4. Babczyk Natan 950 5. Lizurek Olswald 370 6. Koj Daniel 320 7. Chwalińska Marysia 270 8. Chojnacka Sylwia 190 9. Galara Bartek 170 10. Tyński Amadeusz 150 11. Tyńska Amanda 120 12. Czerniakiewicz Bartek 90 13. Gajdanek Wojciech 80 14. Sroka Bartek 40 15. Kowalski Artur ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWY GP PUCHAR LATA 2019

Wyniki zawodów | 2019-07-21 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWE GP KOŁA NR 3 BYTOM - PUCHAR LATA 2019 20.09.2019 ZBIORNIK: BRANDKA (MIEJSCE: BYTOM) MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY 1. Kozicki Jakub 6 900 2. Rączka Arkadiusz 5 810 3. Delewski Kazimierz 5 660 4. Janik Dariusz 5 580 5. Musioł Rajnard 4 810 6. Wieschalka Magdalena 4 370 7. Kiełpin Marek 3 720 8. Broll Piotr 3 450 9. Kurzepa Andrzej 3 440 10. Szeliga Paweł 3 420 11. Smolorz Roman 3 240 12. Telążka Walenty 1 170 ... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - LATO Z WĘDKĄ 2019 NA SEKCJI "GÓRNIK KARB" ZB."MALEK"

Wyniki zawodów | 2019-07-15 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW Z CYKLU "LATO Z WĘDKĄ" W DYSCYPLINIE: SPŁAWIKOWEJ KAT WIEKOWA: 6-16 LAT 13.07.2019 ZBIORNIK. "MALEK" - SEKCJA "GÓRNIK KARB" MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY 1. Orzech Dominik 3 310 2. Marszałek Karolina 1 740 3. Lizurek Oskar 1 485 4. Trzepizun Oliwier 1 270 5. Babczyk Natan 1 090 6. Mielnik Konrad 435 7. Koj Daniel 330 8. Kowalski Artur 235 9. Sroka Bartek 185 10. Szczepaniuk Maksymilian 80 ... więcej