Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości zobacz archiwum

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM W KATEGORI 55+ ORAZ 65+

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM 02.06.2019 ZBIORNIK: BRANDKA KATEGORIA: 65+ LP. NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK WAGA/PUNKTY MIEJSCE 1. Smolorz Roman 4 280 1 2. Walaszczyk Grzegorz 3 460 2 3. Olejczyk Zbigniew 3 080 3 4. Durst Andrzej 2 890 4 5. Kozicki Franciszek 2 090 5 6. Broll Piotr 1 930 6 7. Zawisza Tadeusz 1 640 7 8. Cyl Józef 1 370 8 9. Telążka Walenty 1 050 9 10. Nowotnik Eugeniusz 90 10 KATEGORIA: 55+ LP. NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK WAGA/PUNKTY MIEJSCE 1. Delewski ...... więcej

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM W KAT SENIOR, KOBIETA, U-25 - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM 11-12.05.2019 NA WODZIE: 1 TURA - ŁABĘDY PORT (MIEJSCE: GLIWICE dz.ŁABĘDY)2 TURA - ZBIORNIK: BRANDKA (MIEJSCE: BYTOM) KATEGORIA: SENIOR L.P. Nazwisko i Imię I tura II tura Suma Waga/pkt. Suma Pkt/Sekt Miejsce Waga/pkt Pkt/Sekt Waga/Pkt Pkt/Sekt 1. Szeliga Tomasz 6 140 1 8 730 1 14 870 2 1 2. Wieschalka Joachim 5 330 4 4 800 3 10 130 7 2 3. Kurzepa Andrzej 5 680 3 4 700 5 10 380 8 3 4. Delewski Kazimierz 3 390 8 7 240 2 10 630 10 4 5. Janik Dariusz 5 870 2 2 630 8 8 ...... więcej

SPINNINGOWY PUCHAR WIOSNY 2019 KOŁA BYTOM - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPINNINGOWY "PUCHAR WIOSNY" 01.05.2019 ZBIORNIK: "BRANDKA" STARTOWAŁO ZAWODNIKOW OGÓŁEM: 20 MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ NAJDŁUŻSZA RYBA WAGA/PUNKTY 1. Szczepański Marek 53,8 2 970 2. Faszczewski Grzegorz 37,5 2 600 3. Wieschalka Joachim 54,7 1 750 4. Lizurej Barłomiej 51,3 1 650 5. Rozembaum Wojciech 62,3 1 450 6. Mączkowski Tomasz 54,6 1 450 7. Telążka Walenty 33,2 1 440 8. Stolarczyk Tomasz 50,1 1 400 9. Kańka Jerzy 54,7 1 170 10. Durst Andrzej 34,5 740 11. Korbanek Arkadiusz 34,4 600 ...... więcej

MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM W KAT. U-15 - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW NR 3 BYTOM KATEGORIA U-15 01.05.2019 ZBIORNIK: "ŻABIE DOŁY" Miejsce Nazwisko i Imię Rocznik Waga/Punkty 1. Orzech Dominik 2008 5 290 2. Babczyk Natan 2006 3 265 3. Marszałek Karolina 2006 3 235 4. Korbanek Igor 2005 2 750 5. Węglowski Marek 2006 2 690 6. Kędziela Antoni 2008 2 635 7. Bezia Dominik 2006 1 875 8. Pałoń Patrycja 2007 1 550 9. Moskwa Michał 2010 1 460 10. Klemens Natalia 2008 1 270 11. Kolasiński Sebastian 2009 910 12. Czerniakiewicz ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWE GRAND PRIX KOŁA BYTOM - PUCHAR WIOSNY 2019

Wyniki zawodów | 2019-04-29 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWE GRAND PRIX KOŁA NR 3 BYTOM O PUCHAR WIOSNY 2019 20.04.2019 ZBIORNIK: ŻABIE DOŁY MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY 1. WIESCHALKA MAGDALENA 8460 2. DELEWSKI KAZIMIERZ 7420 3. JANIK DARIUSZ 6970 4. BROLL PIOTR 6600 5. SZELIGA PAWEŁ 5970 6. KOZICKI JAKUB 5970 7. NOWOTNIK EUGENIUSZ 5710 8. SZELIGA TOMASZ 5550 9. KURZEPA MARCIN 5520 10. KURZEPA ANDRZEJ 4680 11. ŁĄCZYŃSKI JACEK 4160 12. KIEŁPIN MAREK 3780 13. LANGER PIOTR 2920 14. MULARCZYK PIOTR 2510 15. WALASZCZYK GRZEGORZ 2210 16. KUROWSKI ...... więcej

REGULAMIN PRZEPROWADZANIA ZAWODÓW WĘDKARSKICH KOŁA BYTOM NA ROK 2019

Aktualności | 2019-04-11 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Koledzy wędkarze. Na stronie Koła PZW Nr 3 Bytom pojawiły się Zasady przeprowadzania zawodów wędkarskich organizowanych przez Koło Bytom na Rok 2019. Prosimy o zapoznanie się. Regulamin dostępny: 1.Menu po prawej stronie 2. pod skazanym linkiem:http://www.bytom.pzw.org.pl/cms/25846/zasady_przeprowadzania_zawod_wedkarskich_kola_bytom 3. W Banerze u góry strony www.... więcej

Podlodowe Mistrzostwa Koła 2019

Wyniki zawodów | 2019-01-31 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Podlodowe Mistrzostwa Koła Zbiornik „Pod Topolami” 27 styczeń 2019 r. Miejsce Nazwisko i Imię Punkty 1 Kurzepa Marcin 2790 2 Delewski Kazimierz 2780 3 Bieniek Marcin 2400 4 Kurzepa Andrzej 2030 5 Kurzepa Aleksandra 1910 6 Walaszczyk Grzegorz 1510 7 Mularczyk Piotr 1510 8 Mucha Jacek 1490 9 Wieschalka Joachim 1350 10 Zawisza Tadeusz 1090 11 Kuźniar Jacek 980 12 Durst Andrzej 730 13 Dyląg Stefan 300 14 Orzech Mirosław 140 ... więcej

MISTRZOSTWA KOŁA W ZAWODACH PODLODOWYCH - 27.01.2019 "POD TOPOLAMI"

Komunikaty | 2019-01-23 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH WĘDKARZY KOŁA PZW NR 3 BYTOM PASJONATÓW PODLODOWEJ METODY WĘDKARSKIEJ NA ZAWODY O TYTUŁ "PODLODOWEGO MISTRZA KOŁA" ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ W DNIU 27.01.2019 NA ZBIORNIKU "POD TOPOLAMI" ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW DO GODZINY 9:00 NA PARKINGU PRZY OGRÓDKACH DZIAŁKOWYCH ZAWODY ODBYWAJĄ SIĘ NA ŻYWEJ RYBIE, DODATKOWO PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ WIADRO. DODATKOWYCH INFORMACJI UDZIELA RÓWNIEŻ KAPITANAT SPORTOWY TEL.: 730-324-680... więcej

KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRAND PRIX 2018 KOŁA PZW NR 3 W WĘDKARSTWIE SPINNINGOWYM

Klasyfikacje | 2018-12-15 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2018 Koła PZW nr 3 Bytom w Wędkarstwie Spinningowym Miejsce Imię i Nazwisko Zawodnika Suma pkt. za miejsca w zawodach Suma pkt. za złowione ryby 1. Andrzej Richert 79 3 520 2. Grzegorz Burchard 79 3 490 3. Romuald Ryżanowski 72 2 370 4. Grzegorz Faszczewski 69 2 840 5. Joachim Wieschalka 53 3 450 6. Michał Sowiński 53 3 120 7. Jerzy Kańka 53 2 920 8. Tomasz Mączkowski 52 3 030 9. Jerzy Dutkiewicz 49 2 520 10. Andrzej Durst 48 2 170 11. Tomasz Laksa 47 610 12. Marek Kończak 46 2 320 13. Walenty ...... więcej