Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości zobacz archiwum

ZAWODY SPŁAWIKOWE PREZESÓW, SKARBNIKÓW KÓŁ, CZŁONKÓW ZO - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2018-07-26 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W DNIU 07.07.2018 NA ZBIORNIKU: PRZECZYCE W MIEJSCOWOŚCI SIEWIERZ ROZEGRANO ZAWODY SPŁAWIKOWE PREZESÓW I SKARBNIKÓW KÓŁ ORAZ CZŁONKÓW ZARZĄDU OKRĘGU. W ZAWODACH UDZIAŁ BRAŁO 26 ZAWODNIKÓW. WYNIKI ZAWODÓW: Miejsce Nazwisko i Imię Punkty 1. Stawowski Marek 5 360 2. Lange Zdzisław 5 110 3. Plewnia Gerard 4 500 4. Wenkelman Marek 3 810 5. Wieschalka Joachim 3 550 6. Sopel Piotr 3 430 7. Sobota Dariusz 3 360 8. Krytowski Andrzej 3 340 9. Bojarski Józef 3 240 10. Bochynek Antoni 3 140 11. Pilarczyk ...... więcej

I NOCNE ZAWODY SPŁAWIKOWE KOŁA PZW NR 3 BYTOM - 21/22.07.2018 - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2018-07-26 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W DNIU 21-22.07.2018 NA ZBIORNIKU SEKCYJNYM "AMENDY" ZOSTAŁY ROZEGRANE I NOCNE ZAWODY SPŁAWIKOWE KOŁA PZW NR 3 BYTOM. POGODA DOPISAŁA RYBA RÓWNIEŻ, ZAWODY ODBYŁY SIĘ W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE. WYNIKI ZAWODÓW MIEJSCE DRUŻYNA PKT SEKTOROWE 1. Wieschalka Joachim 11 160 2. Delewski Kazimierz 5 670 3. Walter Roman 4 400 4. Kurzepa Andrzej 4 080 5. Stawowski Marek 4 020 6. Orzech Mirosław 2 360 7. Baliński Krzysztof 1 900 8. Rolka Mariusz 1 850 9. Sowada Krystian 1 780 10. Kurzepa Aleksandra 1 650 ... więcej

SPŁAWIKOWE GP "PUCHAR KAPITANATU" 14.07.2018 - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2018-07-16 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPŁAWIKOWE GP KOŁA PZW NR 3 BYTOM - PUCHAR KAPITANATU 14.07.2018 - ZBIORNIK: BRANDKA L.P. Nazwisko i Imię Waga/Punkty Stanowisko Miejsce 1. Szeliga Paweł 6510 2 1 2. Delewski Kazimierz 6250 1 2 3. Langer Piotr 5490 3 3 4. Kurzepa Andrzej 4900 7 4 5. Szeliga Tomasz 4180 16 5 6. Łączyński Jacek 4100 4 6 7. Kiełpin Marek 3940 15 7 8. Bystrzykowski Mirosław 3910 6 8 9. Kurzepa Marcin 3640 14 9 10. Mularczyk Piotr 3140 10 10 11. Bieniek Marcin 2530 12 11 12. Wieschalka Magdalena 2440 11 12 13. Gajdzik Stanisław 2200 8 13 14. Broll ...... więcej

SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM Z ŁODZI - 24.06.2018

Wyniki zawodów | 2018-07-11 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: 24.06.2018 SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM ROZGRYWANE Z ŁODZI ZBIORNIK: PRZECZYCE L.P. Nazwisko i Imię Najdłuższa Ryba Waga/Punkty Miejsce 1. Richert Andrzej 22,7 1 770 1 2. Durst Andrzej 27,4 1 740 2 3. Mączkowski Tomasz 22,4 1 710 3 4. Sowiński Michał 23,6 1 650 4 5. Dudkiewicz Jerzy 54,0 1 410 5 6. Wieschalka Joachim 21,8 1 400 6 7. Kańka Jerzy 21,3 810 7 8. Telążka Walenty 21,0 750 8 9. Burchard Grzegorz 23,7 650 9 10. Laksa Tomasz 21,5 460 10 11. Korbanek Arkadiusz 20,9 390 11 12. Kończak ...... więcej

SPINNINGOWE GP KOŁA "PUCHAR WIOSNY" 01.05.2018

Wyniki zawodów | 2018-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPINNINGOWE GP KOŁA NR 3 BYTOM - PUCHAR WIOSNY ZBIORNIK: BRANDKA L.p. Nazwisko i Imię Najdłuższa ryba Waga/Punkty Miejsce 1. Faszczewski Grzegorz 53,2 1 800 1 2. Ryżanowski Romuald 50,3 800 2 3. Richerd Andrzej 50,2 800 3 4. Burchard Grzegorz 25,6 530 4 5. Laksa Tomasz 22,5 150 5 6. Kończak Marek - 0 NK 7. Kańka Jerzy - 0 NK 8. Wieschalka Joachim - 0 NK 9. Jądro Eugeniusz - 0 NK 10. Mączkowski Tomasz - 0 NK 11. Korbanek Arkadiusz - 0 NK 12. Telążka Walenty - 0 NK 13. Klimaniec Grzegorz - 0 NK 14. Durst ...... więcej

GRUNTOWE MISTRZOSTWA KOŁA BYTOM - 28.04.2018

Wyniki zawodów | 2018-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: GRUNTOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW NR 3 BYTOM 28.04.2018 - ZBIORNIK: BRANDKA L.p. Nazwisko i Imię Waga/Punkty Miejsce 1. Durst Andrzej 2 430 1 2. Korzak Ariel 2 280 2 3. Dudkiewicz Jerzy 1 660 3 4. Kiełpin Marek 1 580 4 5. Telążka Walenty 1 440 5 6. Walaszczyk Grzegorz 1 080 6 7. Delewski Kazimierz 1 050 7 ... więcej

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA BYTOM W KAT. SENIOR, KOBIETY, U-25 - 5-6.05.2018

Wyniki zawodów | 2018-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW NR 3 BYTOM ZBIORNIK: BRANDKA 5-6.05.2018 SENIORZY L.p. Nazwisko i Imię I tura II tura Suma Waga/pkt. Suma Pkt/Sekt Miejsce Waga/pkt Pkt/Sekt Waga/Pkt Pkt/Sekt 1. Kozicki Jakub 9 520 1B 8 260 1B 17 780 2 1 2. Kurzepa Andrzej 8 920 2B 8 250 1A 17 170 3 2 3. Bystrzykowski Mirosław 8 110 1A 7 010 2A 15 120 3 3 4. Delewski Kazimierz 7 260 2A 6 490 2B 13 750 4 4 5. Szeliga Tomasz 5 270 3A 5 970 3B 11 240 6 5 6. Janik Dariusz 7 520 3B 4 810 4A 12 330 7 6 7. Bieniek Marcin 5 890 4B 4 990 3A 10 880 7 7 8. Kiełpin Marek 4 550 4A 5 ...... więcej

SPŁAWIKOWE GP "PUCHAR WIOSNY" 22.04.2018

Wyniki zawodów | 2018-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWEGO GP "PUCHARU WIOSNY" KOŁA PZW NR 3 BYTOM 22.04.2018 ZBIORNIK: BRANDKA L.p. Nazwisko i Imię Waga/Punkty Miejsce 1. Kozicki Jakub 6 280 1 2. Kurzepa Andrzej 6 170 2 3. Kurzepa Marcin 5 550 3 4. Mularczyk Piotr 5 210 4 5. Bieniek Marcin 5 040 5 6. Bystrzykowski Mirosław 4 950 6 7. Delewski Kazimierz 4 920 7 8. Pietras Leszek 4 550 8 9. Łączyński Jacek 4 390 9 10. Szeliga Paweł 4 330 10 11. Kiełpin Marek 4 180 11 12. Janik Dariusz 3 770 12 13. Szeliga Tomasz 3 650 13 14. Langer Piotr 3 ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła 55+

Wyniki zawodów | 2018-04-08 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Lp. Nazwisko i Imię Punkty Stanowisko Miejsce 1. Stawowski Marek 4 640 6 1 2. Mularczyk Piotr 3 620 2 2 3. Pietras Leszek 3 550 4 3 4. Dudkiewicz Jerzy 3 030 14 4 5. Delewski Kazimierz 2 970 15 5 6. Walaszczyk Grzegorz 2 680 10 6 7. Zawisza Tadeusz 1 540 1 7 8. Orłowski Błażej 1 500 16 8 9. Kiełpin Marek 1 410 12 9 10. Mariuszyc Wojciech 1 050 17 10 11. Olejczyk Zbigniew 740 11 11 12. Telążka Walenty 730 5 12 13. Durst ...... więcej

REGULAMIN ZAWODÓW W WĘDKARSTWIE SPINNINGOWYM 2018

Przepisy PZW | 2018-02-19 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/3/wiadomosci/161708/pliki/zosw2018_cz_ii3_spinning.pdf" target="_blank... więcej