Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości zobacz archiwum

GAND PRIX KARP KLUB BYTOM 2016 PRZY KOLE PZW NR 3 BYTOM

Klasyfikacje | 2016-11-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

GAND PRIX KARP KLUB BYTOM 2016 PRZY KOLE PZW NR 3 BYTOM 1.Szwanda Piotr 21 Pkt. 138,80 kg 1 2. Michalski Patryk 21 Pkt. 62,05 kg 2 3. Michalski Tomasz 21 Pkt. 58,60 kg. 3 4. Cuber Jerzy 10 Pkt 94 kg. 4 5. Drozdowski Jan 8 Pkt. 0 kg. 5 6. Greczuk Mieczysław 3 Pkt. 29,60 kg. 6 ... więcej

SPŁAWIK-KLASYFIKACJA ZA 2016 ROK

Klasyfikacje | 2016-10-19 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

NAJLEPSI ZAWODNICY w GP koła za 2016 ROK SPŁAWIK 1. DELEWSKI KAZIMIERZ 12p 1 2. KOZICKI JAKUB 13p 2 3. KURZEPA ANDRZEJ 14p 3 4. BYSTRZYKOWSKI MIROSŁAW 18p 4 5. STAWOWSKI MAREK 20p 5 6. ŁĄCZYŃSKI JACEK 23p 6 Kapitanat sportowy K.Z ... więcej

PUCHAR JESIENI 2016

Wyniki zawodów | 2016-10-11 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW „PUCHAR JESIENI” ROZEGRANYCH W DNIU 09.10.2016 NA ZBIORNIKU „POD TOPOLAMI” W BYTOMIU MIEJSCE Nazwisko i Imię . Waga/punkty Punkty/sekt. 1 Kurzepa Andrzej 3870 1 2 Szeliga Tomasz 3230 1 3 Delewski Kazimierz 3550 2 4 Bystrzykowski Mirosław 3120 2 5 Kurzepa Marcin 3450 3 6 Bieniek Marcin 2410 3 7 Łączyński Jacek 3230 4 8 Wawrzyniak Sławomir 2190 4 9 Kozicki Jakub 2830 5 10 Stawowski Marek 1900 5 11 Kiełpin ...... więcej

Puchar Kapitanatu 2016

Wyniki zawodów | 2016-08-15 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW „PUCHAR KAPITANATU” ROZEGRANYCH W DNIU 14.08.2016 NA ZBIORNIKU „ŻABIE DOŁY” W BYTOMIU Miejsce Nazwisko i Imię Sektor Waga / Punkty 1 Kurzepa Andrzej 1B 8270 2 Stawowski Marek 1A 5060 3 Kurzepa Marcin 2B 7170 4 Kozicki Jakub 2A 3950 5 Łaczyński Jacek 3A 3700 6 Delewski Kazimierz 4B 3150 7 Wieschalka Joachim 4A 2710 8 Dudkiewicz Jerzy 5B 3050 9 Mularczyk Piotr 5A 2670 10 Bystrzykowski Mirosław 6B 2440 11 Broll ...... więcej

Puchar Lata 2016

Wyniki zawodów | 2016-07-18 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW „PUCHAR LATA” ROZEGRANYCH W DNIU 17.07.2016 NA ZBIORNIKU BRANDKA W BYTOMIU Miejsce Nazwisko i Imię Sektor Waga / Punkty 1 Delewski Kazimierz 1B 6670 2 Kozicki Jakub 1A 6400 3 Stawowski Marek 2A 6330 4 Durst Andrzej 2B 5480 5 Bystrzykowski Mirosław 3A 6140 6 Łączyński Jacek 4A 4870 7 Wieschalka Magdalena 4B 4490 8 Bieniek Marcin 5B 4450 9 Mularczyk Piotr 5A 4270 10 Rączka Arkadiusz 6A 3190 11 Wawrzyniak ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2016

Wyniki zawodów | 2016-06-28 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW „SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA” ROZEGRANYCH 26.06.2016 NA ZBIORNIKU „PRZECZYCE” W SIEWIERZU MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ NAJDŁUŻSZ RYBA PUNKTY 1 Mączkowski Tomasz 32,5 1260 2 Dudkiewicz jerzy 24,4 990 3 Samborski Wojciech 28,6 880 4 Kańka Jerzy 33,2 820 5 Ryżanowski Romuald 27,2 795 6 Faszczewski Grzegorz 27,9 515 7 Telążka Walenty 23,7 460 8 Wieschalka Joachim 19,3 90 ... więcej

Mistrzostwa koła U55+

Wyniki zawodów | 2016-06-27 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW „MISTRZOSTWA KOŁA U55” ROZEGRANYCH W DNIU 25.06.2016r. NA ZBIORNIKU „ŻABIE DOŁY” W BYTOMIU Miejsce Nazwisko i Imię Stanowisko nr. Waga / Punkty 1 Walaszczyk Grzegorz 14 7120 2 Pietras Leszek 17 4340 3 Dudkiewicz Jerzy 10 3630 4 Durst Andrzej 12 3590 5 Stawowski Marek 3 3110 6 Olejczyk Zbigniew 13 2770 7 Zawisza Tadeusz 9 1910 8 Golombek Piotr 4 1860 9 Broll Piotr 15 1380 10 Szkutak Adam 2 1100 11 Smolorz ...... więcej

Zawody spławikowe o Puchar Prezesa 2016

Wyniki zawodów | 2016-05-29 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Wyniki zawodów spławikowych o „Puchar Prezesa” Koła PZW Bytom rozegranych w dniu 29.05.2016r. Na zbiorniku Brandka Zajęte miejsce indywid. Nazwisko i Imię Punkty sektorowe Waga złowionych ryb 1 Delewski Kazimierz 1 4940 2 Wieschalka Joachim 1 3780 3 Kozicki Jakub 2 4560 4 Kurzepa Andrzej 2 3500 5 Bystrzykowski Mirosław 3 4380 6 Kurzepa Aleksandra 3 3340 7 Guzin Jarosław 4 3050 8 Stawowski Marek 5 3730 9 Gajdzik Stanisław 5 1800 10 Bieniek ...... więcej

Spinningowy "Puchar Wiosny"

Wyniki zawodów | 2016-05-09 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW „SPINNINGOWY PUCHAR WIOSNY” ROZEGRANYCH 08.05.2016 NA ZBIORNIKU „BRANDKA” W BYTOMIU MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ NAJDŁUŻSZ RYBA PUNKTY 1 Mączkowski Tomasz 29,2 360 2 Ryżanowski Romuald 18,4 280 3 Burchard Grzegorz 18,6 210 4 Wieschalka Joachim 20,1 180 5 Laksa Tomasz 18,2 70 6 Richert Andrzej 18,1 70 ... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła 2016

Wyniki zawodów | 2016-04-23 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Nazwisko i Imię I TURA II TURA Suma waga/pkt Suma pkt/sekt waga/pkt pkt/sekt waga/pkt pkt/sekt 1 Kozicki Jakub 1640 2 5590 1 7230 3 2 Delewski Kazimierz 2040 1 3530 3 5570 4 3 Łączyński Jacek 340 3 6220 2 6560 5 4 Bystrzykowski Mirosław 80 3 4940 2 5020 5 5 Broll Piotr 180 2 3350 4 3530 6 6 Szeliga Tomasz 30 4 4660 4 4690 8 7 Kurzepa Andrzej 30 6 5370 3 5400 9 8 Telążka Walenty 110 5 1770 6 1880 11 9 Stawowski ...... więcej