Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM W KAT SENIOR, KOBIETA, U-25 - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM 11-12.05.2019 NA WODZIE: 1 TURA - ŁABĘDY PORT (MIEJSCE: GLIWICE dz.ŁABĘDY)2 TURA - ZBIORNIK: BRANDKA (MIEJSCE: BYTOM) KATEGORIA: SENIOR L.P. Nazwisko i Imię I tura II tura Suma Waga/pkt. Suma Pkt/Sekt Miejsce Waga/pkt Pkt/Sekt Waga/Pkt Pkt/Sekt 1. Szeliga Tomasz 6 140 1 8 730 1 14 870 2 1 2. Wieschalka Joachim 5 330 4 4 800 3 10 130 7 2 3. Kurzepa Andrzej 5 680 3 4 700 5 10 380 8 3 4. Delewski Kazimierz 3 390 8 7 240 2 10 630 10 4 5. Janik Dariusz 5 870 2 2 630 8 8 ...... więcej

SPINNINGOWY PUCHAR WIOSNY 2019 KOŁA BYTOM - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPINNINGOWY "PUCHAR WIOSNY" 01.05.2019 ZBIORNIK: "BRANDKA" STARTOWAŁO ZAWODNIKOW OGÓŁEM: 20 MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ NAJDŁUŻSZA RYBA WAGA/PUNKTY 1. Szczepański Marek 53,8 2 970 2. Faszczewski Grzegorz 37,5 2 600 3. Wieschalka Joachim 54,7 1 750 4. Lizurej Barłomiej 51,3 1 650 5. Rozembaum Wojciech 62,3 1 450 6. Mączkowski Tomasz 54,6 1 450 7. Telążka Walenty 33,2 1 440 8. Stolarczyk Tomasz 50,1 1 400 9. Kańka Jerzy 54,7 1 170 10. Durst Andrzej 34,5 740 11. Korbanek Arkadiusz 34,4 600 ...... więcej

MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM W KAT. U-15 - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW NR 3 BYTOM KATEGORIA U-15 01.05.2019 ZBIORNIK: "ŻABIE DOŁY" Miejsce Nazwisko i Imię Rocznik Waga/Punkty 1. Orzech Dominik 2008 5 290 2. Babczyk Natan 2006 3 265 3. Marszałek Karolina 2006 3 235 4. Korbanek Igor 2005 2 750 5. Węglowski Marek 2006 2 690 6. Kędziela Antoni 2008 2 635 7. Bezia Dominik 2006 1 875 8. Pałoń Patrycja 2007 1 550 9. Moskwa Michał 2010 1 460 10. Klemens Natalia 2008 1 270 11. Kolasiński Sebastian 2009 910 12. Czerniakiewicz ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWE GRAND PRIX KOŁA BYTOM - PUCHAR WIOSNY 2019

Wyniki zawodów | 2019-04-29 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWE GRAND PRIX KOŁA NR 3 BYTOM O PUCHAR WIOSNY 2019 20.04.2019 ZBIORNIK: ŻABIE DOŁY MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY 1. WIESCHALKA MAGDALENA 8460 2. DELEWSKI KAZIMIERZ 7420 3. JANIK DARIUSZ 6970 4. BROLL PIOTR 6600 5. SZELIGA PAWEŁ 5970 6. KOZICKI JAKUB 5970 7. NOWOTNIK EUGENIUSZ 5710 8. SZELIGA TOMASZ 5550 9. KURZEPA MARCIN 5520 10. KURZEPA ANDRZEJ 4680 11. ŁĄCZYŃSKI JACEK 4160 12. KIEŁPIN MAREK 3780 13. LANGER PIOTR 2920 14. MULARCZYK PIOTR 2510 15. WALASZCZYK GRZEGORZ 2210 16. KUROWSKI ...... więcej

Podlodowe Mistrzostwa Koła 2019

Wyniki zawodów | 2019-01-31 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Podlodowe Mistrzostwa Koła Zbiornik „Pod Topolami” 27 styczeń 2019 r. Miejsce Nazwisko i Imię Punkty 1 Kurzepa Marcin 2790 2 Delewski Kazimierz 2780 3 Bieniek Marcin 2400 4 Kurzepa Andrzej 2030 5 Kurzepa Aleksandra 1910 6 Walaszczyk Grzegorz 1510 7 Mularczyk Piotr 1510 8 Mucha Jacek 1490 9 Wieschalka Joachim 1350 10 Zawisza Tadeusz 1090 11 Kuźniar Jacek 980 12 Durst Andrzej 730 13 Dyląg Stefan 300 14 Orzech Mirosław 140 ... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWE GP KOŁA "PUCHAR PREZESA" 14.10.2018

Wyniki zawodów | 2018-10-17 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPŁAWIKOWE GP KOŁA BYTOM O "PUCHAR PREZESA", 14.10.2018 ZBIORNIK: BRANDKA L.P. Nazwisko i Imię Waga/Punkty Miejsce 1. Kozicki Jakub 5 540 1 2. Stawowski Marek 5 010 2 3. Bystrzykowski Mirosław 4 330 3 4. Delewski Kazimierz 4 120 4 5. Szeliga Tomasz 4 110 5 6. Wawrzyniak Sławomir 3 730 6 7. Kurzepa Andrzej 3 700 7 8. Szeliga Paweł 3 260 8 9. Wieschalka Magdalena 3 190 9 10. Janik Dariusz 3 110 10 11. Pietras Leszek 2 870 11 12. Kiełpin Marek 2 370 12 13. Durst Andrzej 1 910 13 14. Dudkiewicz Jerzy 1 750 ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWE GP KOŁA "PUCHAR JESIENI: 22.09.2018

Wyniki zawodów | 2018-10-17 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPŁAWIKOWE GP KOŁA BYTOM O "PUCHAR JESIENI" 22.09.2018 ZBIORNIK: ŁĄKA BRZEZINY L.P. Nazwisko i Imię Waga/Punkty Stanowisko Miejsce 1. Lange Piotr 5 850 9 1 2. Kozicki Jakub 5 580 4 2 3. Wawrzyniak Sławomir 5 090 10 3 4. Janik Dariusz 4 710 6 4 5. Szeliga Tomasz 4 610 8 5 6. Wieschalka Magdalena 4 260 1 6 7. Bystrzykowski Mirosław 3 920 3 7 8. Walaszczyk Grzegorz 3 270 7 8 9. Szeliga Paweł 3 230 2 9 10. Bieniek Marcin 920 5 10 ... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWE GP KOŁA "PUCHAR LATA" 28.07.2018

Wyniki zawodów | 2018-07-29 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPŁAWIKOWE GP KOŁA BYTOM O "PUCHAR LATA" 28.07.2018 ZBIORNIK: "POD TOPOLAMI" L.P. Nazwisko i Imię Waga/Punkty Stanowisko Miejsce 1. Janik Dariusz 7 080 14 1 2. Bystrzykowski Mirosław 6 540 1 2 3. Szeliga Tomasz 4 620 5 3 4. Kozicki Jakub 3 940 12 4 5. Delewski Kazimierz 3 750 9 5 6. Kurzepa Andrzej 3 520 4 6 7. Kiełpin Marek 3 030 6 7 8. Szeliga Paweł 2 870 8 8 9. Wieschalka Magdalena 2 720 7 9 10. Telążka Walenty 2 550 2 10 11. Langer Piotr 2 330 15 11 12. Łączyński Jacek 2 170 11 ...... więcej

ZAWODY SPŁAWIKOWE PREZESÓW, SKARBNIKÓW KÓŁ, CZŁONKÓW ZO - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2018-07-26 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W DNIU 07.07.2018 NA ZBIORNIKU: PRZECZYCE W MIEJSCOWOŚCI SIEWIERZ ROZEGRANO ZAWODY SPŁAWIKOWE PREZESÓW I SKARBNIKÓW KÓŁ ORAZ CZŁONKÓW ZARZĄDU OKRĘGU. W ZAWODACH UDZIAŁ BRAŁO 26 ZAWODNIKÓW. WYNIKI ZAWODÓW: Miejsce Nazwisko i Imię Punkty 1. Stawowski Marek 5 360 2. Lange Zdzisław 5 110 3. Plewnia Gerard 4 500 4. Wenkelman Marek 3 810 5. Wieschalka Joachim 3 550 6. Sopel Piotr 3 430 7. Sobota Dariusz 3 360 8. Krytowski Andrzej 3 340 9. Bojarski Józef 3 240 10. Bochynek Antoni 3 140 11. Pilarczyk ...... więcej

I NOCNE ZAWODY SPŁAWIKOWE KOŁA PZW NR 3 BYTOM - 21/22.07.2018 - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2018-07-26 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W DNIU 21-22.07.2018 NA ZBIORNIKU SEKCYJNYM "AMENDY" ZOSTAŁY ROZEGRANE I NOCNE ZAWODY SPŁAWIKOWE KOŁA PZW NR 3 BYTOM. POGODA DOPISAŁA RYBA RÓWNIEŻ, ZAWODY ODBYŁY SIĘ W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE. WYNIKI ZAWODÓW MIEJSCE DRUŻYNA PKT SEKTOROWE 1. Wieschalka Joachim 11 160 2. Delewski Kazimierz 5 670 3. Walter Roman 4 400 4. Kurzepa Andrzej 4 080 5. Stawowski Marek 4 020 6. Orzech Mirosław 2 360 7. Baliński Krzysztof 1 900 8. Rolka Mariusz 1 850 9. Sowada Krystian 1 780 10. Kurzepa Aleksandra 1 650 ... więcej