Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM Z ŁODZI - 24.06.2018

Wyniki zawodów | 2018-07-11 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: 24.06.2018 SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM ROZGRYWANE Z ŁODZI ZBIORNIK: PRZECZYCE L.P. Nazwisko i Imię Najdłuższa Ryba Waga/Punkty Miejsce 1. Richert Andrzej 22,7 1 770 1 2. Durst Andrzej 27,4 1 740 2 3. Mączkowski Tomasz 22,4 1 710 3 4. Sowiński Michał 23,6 1 650 4 5. Dudkiewicz Jerzy 54,0 1 410 5 6. Wieschalka Joachim 21,8 1 400 6 7. Kańka Jerzy 21,3 810 7 8. Telążka Walenty 21,0 750 8 9. Burchard Grzegorz 23,7 650 9 10. Laksa Tomasz 21,5 460 10 11. Korbanek Arkadiusz 20,9 390 11 12. Kończak ...... więcej

SPINNINGOWE GP KOŁA "PUCHAR WIOSNY" 01.05.2018

Wyniki zawodów | 2018-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPINNINGOWE GP KOŁA NR 3 BYTOM - PUCHAR WIOSNY ZBIORNIK: BRANDKA L.p. Nazwisko i Imię Najdłuższa ryba Waga/Punkty Miejsce 1. Faszczewski Grzegorz 53,2 1 800 1 2. Ryżanowski Romuald 50,3 800 2 3. Richerd Andrzej 50,2 800 3 4. Burchard Grzegorz 25,6 530 4 5. Laksa Tomasz 22,5 150 5 6. Kończak Marek - 0 NK 7. Kańka Jerzy - 0 NK 8. Wieschalka Joachim - 0 NK 9. Jądro Eugeniusz - 0 NK 10. Mączkowski Tomasz - 0 NK 11. Korbanek Arkadiusz - 0 NK 12. Telążka Walenty - 0 NK 13. Klimaniec Grzegorz - 0 NK 14. Durst ...... więcej

GRUNTOWE MISTRZOSTWA KOŁA BYTOM - 28.04.2018

Wyniki zawodów | 2018-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: GRUNTOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW NR 3 BYTOM 28.04.2018 - ZBIORNIK: BRANDKA L.p. Nazwisko i Imię Waga/Punkty Miejsce 1. Durst Andrzej 2 430 1 2. Korzak Ariel 2 280 2 3. Dudkiewicz Jerzy 1 660 3 4. Kiełpin Marek 1 580 4 5. Telążka Walenty 1 440 5 6. Walaszczyk Grzegorz 1 080 6 7. Delewski Kazimierz 1 050 7 ... więcej

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA BYTOM W KAT. SENIOR, KOBIETY, U-25 - 5-6.05.2018

Wyniki zawodów | 2018-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW NR 3 BYTOM ZBIORNIK: BRANDKA 5-6.05.2018 SENIORZY L.p. Nazwisko i Imię I tura II tura Suma Waga/pkt. Suma Pkt/Sekt Miejsce Waga/pkt Pkt/Sekt Waga/Pkt Pkt/Sekt 1. Kozicki Jakub 9 520 1B 8 260 1B 17 780 2 1 2. Kurzepa Andrzej 8 920 2B 8 250 1A 17 170 3 2 3. Bystrzykowski Mirosław 8 110 1A 7 010 2A 15 120 3 3 4. Delewski Kazimierz 7 260 2A 6 490 2B 13 750 4 4 5. Szeliga Tomasz 5 270 3A 5 970 3B 11 240 6 5 6. Janik Dariusz 7 520 3B 4 810 4A 12 330 7 6 7. Bieniek Marcin 5 890 4B 4 990 3A 10 880 7 7 8. Kiełpin Marek 4 550 4A 5 ...... więcej

SPŁAWIKOWE GP "PUCHAR WIOSNY" 22.04.2018

Wyniki zawodów | 2018-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWEGO GP "PUCHARU WIOSNY" KOŁA PZW NR 3 BYTOM 22.04.2018 ZBIORNIK: BRANDKA L.p. Nazwisko i Imię Waga/Punkty Miejsce 1. Kozicki Jakub 6 280 1 2. Kurzepa Andrzej 6 170 2 3. Kurzepa Marcin 5 550 3 4. Mularczyk Piotr 5 210 4 5. Bieniek Marcin 5 040 5 6. Bystrzykowski Mirosław 4 950 6 7. Delewski Kazimierz 4 920 7 8. Pietras Leszek 4 550 8 9. Łączyński Jacek 4 390 9 10. Szeliga Paweł 4 330 10 11. Kiełpin Marek 4 180 11 12. Janik Dariusz 3 770 12 13. Szeliga Tomasz 3 650 13 14. Langer Piotr 3 ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła 55+

Wyniki zawodów | 2018-04-08 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Lp. Nazwisko i Imię Punkty Stanowisko Miejsce 1. Stawowski Marek 4 640 6 1 2. Mularczyk Piotr 3 620 2 2 3. Pietras Leszek 3 550 4 3 4. Dudkiewicz Jerzy 3 030 14 4 5. Delewski Kazimierz 2 970 15 5 6. Walaszczyk Grzegorz 2 680 10 6 7. Zawisza Tadeusz 1 540 1 7 8. Orłowski Błażej 1 500 16 8 9. Kiełpin Marek 1 410 12 9 10. Mariuszyc Wojciech 1 050 17 10 11. Olejczyk Zbigniew 740 11 11 12. Telążka Walenty 730 5 12 13. Durst ...... więcej

Spławikowy Puchar Jesieni

Wyniki zawodów | 2017-10-10 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

„Puchar Jesieni” zbiornik ‘Pod Topolami” 08.10.2017r 1 Krajewski Edward 1 3930 2 Kurzepa Andrzej 1 3210 3 Bystrzykowski Mirosław 2 3010 4 Stawowski marek 2 2100 5 Wieschalka Joachim 3 2280 6 Kozicki Jakub 3 1610 7 Szeliga Paweł 4 1920 8 Telążka Walenty 4 620 9 Gajdzik Stanisław 5 1590 10 Wójcik Dariusz 5 580 11 Kiełpin Marek 6 1320 ... więcej

Puchar Kapitanatu Sportowego

Wyniki zawodów | 2017-10-03 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Puchar Kapitanatu Sportowego ZBIORNIK ŁĄKA 17.09.2017 Lp. Nazwisko i imię Stanowisko Sektor Waga/Punkty 1 Szeliga Paweł 1A 5220 2 Kozicki Jakub 1B 5190 3 Bystrzykowski Mirosław 2A 4800 4 Stawowski Marek 2B 4140 5 Kurzepa Andrzej 3A 4210 6 Wieschalka Magdalena 3B 1680 7 Delewski Kazimierz 4A 3300 8 Gajdzik Stanisław 4B 1310 9 Walaszczyk Grzegorz 5A 540 10 Telążka Walenty 5B 520 11 Kiełpin Marek 6A 80 ... więcej

Spinningowy Puchar Wiosny 2017

Wyniki zawodów | 2017-09-30 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Spinningowy Puchar Wiosny 2017r. 14 maj 2017r. Brandka Nazwisko i imię Punkty 1. Mączkowski Tomasz 1750 2. Laksa Tomasz 530 3. Kańka Jerzy 520 4. Richert Andrzej 430 5. Faszczewski Grzegorz 150 6. Lizurej Bartłomiej 110 7. Sowiński Michał 50 ... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2017

Wyniki zawodów | 2017-09-30 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2017r. 9 lipca 2017r. Pławniowice Nazwisko i imię Punkty 1. Burchard Grzegorz 1320 2. Wieschalka Joachim 960 3. Richert Andrzej 770 4. Kończak Marek 670 5. Ryżanowski Romuald 550 6. Durst Andrzej 530 7. Laksa Tomasz 520 8. Kańka Jerzy 490 9. Telążka Walenty 330 10. Mączkowski Tomasz 300 ... więcej