Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2017

Wyniki zawodów | 2017-09-30 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2017r. 9 lipca 2017r. Pławniowice Nazwisko i imię Punkty 1. Burchard Grzegorz 1320 2. Wieschalka Joachim 960 3. Richert Andrzej 770 4. Kończak Marek 670 5. Ryżanowski Romuald 550 6. Durst Andrzej 530 7. Laksa Tomasz 520 8. Kańka Jerzy 490 9. Telążka Walenty 330 10. Mączkowski Tomasz 300 ... więcej

Zawody Spławikowe Komisji Rewizyjnej, Egzaminacyjnej i SSR

Wyniki zawodów | 2017-09-30 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Zawody spławikowe Komisji Rewizyjnej, Egzaminacyjnej i Społecznej Straży Rybackiej 2017r. Nazwisko i imię Punkty Waga 1. Bystrzykowski Mirosław 4000 2. Dudkiewicz Jerzy 2860 3. Kadłubiec Henryk 1560 4. Pietras Leszek 1440 5. Olejczyk Zbigniew 1330 6. Orzech Mirosław 1170 7. Krajewski Edward 970 8. Durst Andrzej 950 9. Smolorz Roman 420 10. Mariuszyc Wojciech 50 ... więcej

Spławikowy Puchar Lata 2017r.

Wyniki zawodów | 2017-09-30 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Zawody spławikowe „Puchar Lata" 2017r. Nazwisko i imię Punkty Waga 1. Kozicki Jakub 1 5630 2. Szeliga Paweł 1 5600 3. Stawowski Marek 2 5330 4. Kurzepa Andrzej 2 5240 5. Janik Dariusz 3 5040 6. Szeliga Tomasz 3 4450 7. Delewski Kazimierz 4 5010 8. Walaszczyk Grzegorz 4 4150 9. Durst Andrzej 5 4130 10. Kiełpin Marek 5 2730 11. Łączyński Jacek 6 4120 12. Gajdzik Stanisław 6 2720 13. Głuszko Jakub 7 3780 14. Musioł Rajnard 7 2330 15. Bystrzykowski Mirosław 8 3610 16. Bieniek Marcin 8 2300 17. Mularczyk Piotr 9 2900 18. Broll ...... więcej

SPŁAWIKOWY PUCHAR PREZESA 2017

Wyniki zawodów | 2017-07-03 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Imię i Nazwisko Stanowisko Punkty Pkt sekt. Miejsce 1 Andrzej KURZEPA B14 4340 1 1 2 Kazimierz DELEWSKI A2 4100 1 2 3 Jakub KOZICKI A9 4070 2 3 4 Marek STAWOWSKI B15 3340 2 4 5 Mirosław BYSTRZYKOWSKI B16 3220 3 5 6 Leszek PIETRAS A6 3090 3 6 7 Jacek ŁĄCZYŃSKI A4 2510 4 7 8 Jakub GŁUSZKO B13 1160 4 8 9 Tadeusz ZAWISZA A5 2120 5 9 10 Marcin BIENIEK B12 1050 5 10 11 Dariusz JANIK A1 2080 6 11 12 Andrzej DURST B10 950 6 12 13 Walenty TELĄŻKA A3 2000 7 13 14 Jerzy DUDKIEWICZ B18 820 7 14 15 Paweł SZELIGA A8 1870 8 15 16 Marcin ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła Seniorów, Kobiet i U25

Wyniki zawodów | 2017-05-08 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

SENIOR Lp. Nazwisko i Imię . I tura II tura Suma waga/pkt Suma pkt/sekt Miejsce waga/pkt pkt/sekt waga/pkt pkt/sekt 1 Bystrzykowski Mirosław 5 000 1B 6 450 1B 11 450 2 1 2 Kozicki Jakub 5 580 1A 6 240 2B 11 820 3 2 3 Szeliga Tomasz 3 800 2A 4 500 1A 8 300 3 3 4 Stawowski Marek 4 700 2B 6 150 3B 10 850 5 4 5 Kurzepa Andrzej 3 200 3B 5 610 4B 8 810 7 5 6 Delewski Kazimierz 3 330 3A 4 030 4A 7360 7 6 7 Janik Dariusz 3 080 4A 4 060 3A 7140 7 7 8 Durst Andrzej 2 410 7A 4 350 2A 6 760 9 8 9 Łączyński Jacek 2 590 6A 3 240 6A 5 830 12 9 10 Gajdzik Stanisław 2 ...... więcej

Spławikowy Puchar Wiosny 2017

Wyniki zawodów | 2017-05-08 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Lp. Nazwisko i Imię . Waga/punkty Punkty/sekt. Miejsce 1 Bystrzykowski Mirosław 5 930 1B 1 2 Kozicki Jakub 5 760 1A 2 3 Kurzepa Andrzej 4 570 2B 3 4 Stawowski Marek 4 150 2A 4 5 Nawrat Damian 4 100 3B 5 6 Durst Andrzej 3 660 3A 6 7 Kiełpin Marek 4 040 4B 7 8 Szeliga Tomasz 3 520 4A 8 9 Wieschalka Magdalena 4010 5B 9 10 Wawrzyniak Sławomir 3 430 5A 10 11 Szeliga Paweł 3 420 6A 11 12 Kaczerewski Janusz 2 940 7B 12 13 Merkel ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła U55+

Wyniki zawodów | 2017-04-09 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Lp. Nazwisko i Imię Waga/punkty Punkty/sekt. Miejsce 1 DELEWSKI Kazimierz 1770 1 1 2 STAWOWSKI Marek 670 1 2 3 DURST Andrzej 1590 2 3 4 SMOLORZ Roman 1550 3 4 5 MARIUSZYC Wojciech 340 3 5 6 PIETRAS Leszek 470 4 6 7 ORŁOWSKI Błażej 240 4 7 8 ZAWISZA Tadeusz 190 5 8 9 KACZEREWSKI Janusz 40 5 9 10 NAWRAT Damian 50 6,5 10 11 DUDKIEWICZ Jerzy 50 6,5 10 12 TELĄŻKA Walenty 0 7 NK 13 WALASZCZYK Grzegorz 0 7 NK 14 JĄDRO Eugeniusz 0 7 NK 15 BEDNARZ Zdzisław 0 7 NK 16 SZKUTAK Adam 0 7 NK 17 BROL Piotr 0 9 NK 18 HIRSHBERG Zdzisław 0 9 NK 19 CICHOŃ ...... więcej

PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA 15.01.2017

Wyniki zawodów | 2017-01-15 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Lp. Nazwisko i Imię Waga/punkty Miejsce 1. Kurzepa Andrzej 1810 1 2. Pietras Leszek 1070 2 3. Kurzepa Marcin 1030 3 4. Walaszczyk Grzegorz 970 4 5. Delewski Kazimierz 950 5 6. Mucha Jacek 850 6 7. Zawisza Tadeusz 550 7 8. Wójcik Dariusz 540 8 9. Durst Andrzej 400 9 10. Timochina Dariusz 360 10 11. Orzech Mirosław 300 11 12. Kiełpin Marek 260 12 13. Mularczyk Piotr 250 13 14. Olczyk Bogumił 190 14 15. Szczepański ...... więcej