Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

Puchar Jesieni 2015

Wyniki zawodów | 2015-10-04 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

„Puchar Jesieni” 04.10.2015r Miejsce Nazwisko / Imię Sektor / Punkty Waga 1 Kozicki Jakub A-1 5130 2 Szeliga Tomasz B-1 3080 3 Szeliga Paweł A-2 3360 4 Smolorz Roman B-2 2790 5 Wieschalka Magdalena A-3 3190 6 Delewski Kazimierz B-3 2510 7 Stawowski Marek A-4 2620 8 Bystrzykowski Mirosław B-4 2120 9 Pietras Leszek A-5 2400 10 Merkel Robert B-5 1400 11 Łączyński Jacek A-6 2300 12 Wawrzyniak Sławomir B-6 1280 13 Orzech ...... więcej

Puchar Kapitanatu Sportowego 2015

Wyniki zawodów | 2015-08-09 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Puchar Kapitanatu Sportowego 09.08.2015r Miejsce Nazwisko / Imię Sektor / Punkty Waga 1 Delewski Kazimierz B-1 5520 2 Stawowski Marek A-1 2560 3 Kurzepa Aleksandra B-2 3570 4 Wawrzyniak Sławomir A-2 2430 5 Kurzepa Andrzej B-3 3250 6 Durst Andrzej A-3 1860 7 Bieniek Marcin B-4 2820 8 Kozicki Jakub A-4 1650 9 Bystrzykowski Mirosław A-5 1640 10 Rolbiecki Rafał B-6 2260 11 Wieschalka Joachim A-6 1480 12 Łączyński Jacek A-7 1170 13 Telążka ...... więcej

"Puchar Lata 2015" 19.07 Brandka

Wyniki zawodów | 2015-07-19 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Miejsce Imię i Nazwisko Punkty/Waga 1 Kozicki Jakub 1A - 4110 2 Stawowski Marek 1B - 2620 3 Bystrzykowski Mirosław 2A - 2990 4 Szeliga Paweł 2B - 2460 5 Bieniek Marcin 3A - 2550 6 Delewski Kazimierz 3B - 2350 7 Kurzepa Marcin 4B - 2240 8 Wawrzyniak Sławomir 4A - 1750 9 Szeliga Tomasz 5B - 2160 10 Durst Andrzej 5A - 1700 11 Kurzepa Andrzej 6B - 2110 12 Wieschalka Magdalena 6A - 1590 13 Orzech Mirosław 7B-1340 14 Łączyński Jacek 7A - 720 15 Walaszczyk ...... więcej

Puchar Prezesa 2015

Wyniki zawodów | 2015-06-09 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Wyniki Zawodów „Puchar Prezesa 2015" Punkty sektorowe Nazwisko i Imię Punkty gram 1b Kurzepa Andrzej 4720 1a Szeliga Tomasz 4140 2b Stawowski Marek 4230 2a Bystrzykowski Mirosław 3820 3a Kozicki Jakub 3800 3b Delewski Kazimierz 3010 4a Kurzepa Marcin 3160 4b Kaczerewski Janusz 2990 5a Fabian Grzegorz 2580 5b Szeliga Paweł 2530 6b Wieschalka Magdalena 2000 6a Krajewski Edward 1900 7b Wawrzyniak Sławomir 1980 7a Broll Piotr 1810 8b Kurzepa Aleksandra 1780 8a Wiaderny Michał 1080 9b Kiełpin Marek 1360 9a Durst ...... więcej

Klasyfikacja po dwóch turach Mistrzostw Koła - Seniorzy

Wyniki zawodów | 2015-05-15 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Lp. Nazwisko i Imię . I tura II tura Suma waga/pkt. Suma pkt./sekt Miejsce waga/pkt. pkt./sekt waga/pkt. pkt./sekt 1 Bystrzykowski Mirosław 6 280 3 5 990 1 12 270 4 1 2 Szeliga Paweł 7 600 1 3 550 3 11 150 4 2 3 Fabian Grzegorz 6 050 2 4 260 2 10 310 4 3 4 Walaszczyk Grzegorz 6 130 4 4 910 2 11 040 6 4 5 Kozicki Jakub 3 730 7 7 410 1 11 140 8 5 6 Stawowski Marek 5 420 5 4 100 3 9 520 8 6 7 Szeliga Tomasz 6 ...... więcej

Spinningowy "Puchar Wiosny 2015"

Wyniki zawodów | 2015-05-15 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Lp. Nazwisko i Imię Najdłuższa ryba Waga/punkty Miejsce 1 Telążka Walenty 73,1 1 950 1 2 Richert Andrzej 58,4 1 560 2 3 Bednarczyk Sławomir 57,5 1 150 3 4 Faszczewski Grzegorz 50,1 800 4 5 Sowiński Michał 34,7 560 5 6 Wieschalka Joachim 18,9 210 6 7 Mączkowski Tomasz 22,1 150 7 ... więcej

Pierwsza Tura Mistrzostw Koła Seniorów

Wyniki zawodów | 2015-05-06 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Punkty sektorowe Nazwisko i imię waga 1 Szeliga Paweł 7600 2 Fabian Grzegorz 6050 3 Kurzepa Andrzej 5670 4 Delewski Kazimierz 4670 5 Orzech Mirosław 4650 6 Bieniek Marcin 4400 7 Janik Dariusz 3950 8 Smolorz Roman 3580 9 Musioł Rajnard 3330 10 Mariuszyc Wojciech 1740 11 Wójcik Dariusz 1390 12 Telążka Walenty 820 1 2 Szeliga Tomasz 6350 3 Bystrzykowski Mirosław 6280 4 Walaszczyk Grzegorz 6130 5 Stawowski ...... więcej

GRAND PRIX MŁODZIEŻY KOŁA PZW Nr 3 BYTOM 2 MAJ 2015 ŻABIE DOŁY

Wyniki zawodów | 2015-05-04 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

GRAND PRIX MŁODZIEŻY KOŁA PZW Nr 3 BYTOM Kadet 1.Babczyk Natan 2720 kg 1 miejsce 2. Zawadzki Kacper 1475 kg 2 miejsce 3. Fiszer Michał 1380 kg 3 miejsce Junior 1. Orzech Dawid 2730 kg 1 miejsce 2. Swaryczewski Tomasz 2035 kg 2 miejsce U-23 1. Orzech Patryk 2230 kg 1 miejsce ... więcej

Mistrzostwa Koła 2015 Kobiety, Juniorzy, Kadeci, Młodzież

Wyniki zawodów | 2015-05-01 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Kobiety 1 Kurzepa Aleksandra 1820 2 Wieschalka Magdalena 1680 Juniorzy U-18 1 Kurzepa Marcin 2930 2 Swaryczewski Tomasz 2210 3 Orzech Dawid 1990 Kadeci U-14 1 Bubel Bartosz 1780 2 Babczyk Natan 1730 3 Zawadzki Kacper 650 4 Fiszer Michał 460 Młodzież U-23 1 Orzech Patryk 1890 ... więcej

Puchar Wiosny 2015

Wyniki zawodów | 2015-04-29 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

1 Bystrzykowski Mirosław 7100 2 Szeliga Paweł 3410 3 Kurzepa Andrzej 6760 4 Kozicki Jakub 2990 5 Fabian Grzegorz 5840 6 Szeliga Tomasz 2900 7 Kaczerewski Janusz 5680 8 Orzech Mirosław 2880 9 Wieschalka ...... więcej