Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

WYNIKI ZAWODÓW - PUCHAR KAPITANATU/MISTRZOSTWA KOŁA I TURA

Wyniki zawodów | 2020-07-01 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWE GP PUCHAR KAPITANATU / MISTRZOSTWA KOŁA I TURA 27.06.2020 - ZBIORNIK BRANDKA MIEJSCE IMIE I NAZWISKO WYNIK 1. SŁODCZYK ARTUR 9300 2. SZELIGA PAWEŁ 6290 3. JANIK DARIUSZ 5700 4. SZELIGA TOMASZ 5680 5. KOZICKI JAKUB 5370 6. KURKA KRZYSZTOF 4950 7. DUDKIEWICZ JERZY 4900 8. LANGER PIOTR 4350 9. MULARCZYK PIOTR 4180 10. DELEWSKI KAZIMIERZ 4030 11. KAPKOWSKI KRZYSZTOF 3840 12. WIESCHALKA MAGDALENA 3670 13. BYSTRZYKOWSKI MIROSŁAW 3390 14. DURST ANDRZEJ 3370 15. MUSIOŁ RAJNARD 3330 ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - "LATO Z WĘDKĄ 2019" NA SEKCJI "JADWIGA" 03.08.2019

Wyniki zawodów | 2019-08-12 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW Z CYKLU "LATO Z WĘDKĄ" W DYSCYPLINIE SPŁAWIKOWEJ KAT. WIEKOWA: 6-16 LAT ZBIORNIK: JADWIGA - DZIELNICA SZOMBIERKI 03.08.2019 MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO WYNIK/PUNKTY 1. Orzech Dominik 5400 2. Babczyk Natan 4050 3. Mrozek Wiktoria 1655 4. Słodczyk Natalia 1520 5. Marszałek Karolina 1100 6. Trzepizur Oliwier 570 7. Bednarczyk Magdalena 550 8. Lizurek Oskar 465 9. Halczok Lena 265 10. Sroka Bartosz 145 11. Deska Wojciech 0 12. Koj Daniel 0 13. Kowalski Artur 0 14. Czerniakiewicz Bartek 0 15. Skladny Mateusz ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - "LATO Z WĘDKĄ 2019" NA SEKCJI ODRZAŃSKA-CENTRUM

Wyniki zawodów | 2019-08-12 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW Z CYKLU "LATO Z WĘDKĄ 2019" W DYSCYPLINIE SPŁAWIKOWEJ KAT.WIEKOWA: 6-16 LAT ZBIORNIK: ODRZAŃSKA-CENTRUM 27.07.2019 MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO WYNIK/PUNKTY 1. Trzepizur Oliwier 3040 2. Marszałek Karolina 1720 3. Orzech Dominik 1660 4. Babczyk Natan 950 5. Lizurek Olswald 370 6. Koj Daniel 320 7. Chwalińska Marysia 270 8. Chojnacka Sylwia 190 9. Galara Bartek 170 10. Tyński Amadeusz 150 11. Tyńska Amanda 120 12. Czerniakiewicz Bartek 90 13. Gajdanek Wojciech 80 14. Sroka Bartek 40 15. Kowalski Artur ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWY GP PUCHAR LATA 2019

Wyniki zawodów | 2019-07-21 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWE GP KOŁA NR 3 BYTOM - PUCHAR LATA 2019 20.09.2019 ZBIORNIK: BRANDKA (MIEJSCE: BYTOM) MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY 1. Kozicki Jakub 6 900 2. Rączka Arkadiusz 5 810 3. Delewski Kazimierz 5 660 4. Janik Dariusz 5 580 5. Musioł Rajnard 4 810 6. Wieschalka Magdalena 4 370 7. Kiełpin Marek 3 720 8. Broll Piotr 3 450 9. Kurzepa Andrzej 3 440 10. Szeliga Paweł 3 420 11. Smolorz Roman 3 240 12. Telążka Walenty 1 170 ... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - LATO Z WĘDKĄ 2019 NA SEKCJI "GÓRNIK KARB" ZB."MALEK"

Wyniki zawodów | 2019-07-15 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW Z CYKLU "LATO Z WĘDKĄ" W DYSCYPLINIE: SPŁAWIKOWEJ KAT WIEKOWA: 6-16 LAT 13.07.2019 ZBIORNIK. "MALEK" - SEKCJA "GÓRNIK KARB" MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY 1. Orzech Dominik 3 310 2. Marszałek Karolina 1 740 3. Lizurek Oskar 1 485 4. Trzepizun Oliwier 1 270 5. Babczyk Natan 1 090 6. Mielnik Konrad 435 7. Koj Daniel 330 8. Kowalski Artur 235 9. Sroka Bartek 185 10. Szczepaniuk Maksymilian 80 ... więcej

WYNIKI ZAWODÓW Z OKAZJI DNIA DZIECKA NA SEKCJACH WĘDKARSKICH 01-02.06.2019

Wyniki zawodów | 2019-07-14 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W DNIACH 01.06. ORAZ 02.06. NA ZBIORNIKACH SEKCYJNYCH KOŁA NR 3 BYTOM ODBYŁY SIĘ ZAWODY DLA DZIECKI W WIEKU OD 6 DO 16 LAT Z OKAZJI DNIA DZIECKA. W DNIU 01.06 NA SEKCJACH STARTOWAŁO:"GÓRNIK KARB" - 12 ZAWODNIKÓW"GÓRNIK DZIERŻNO" - 10 ZAWODNIKÓW"SYRENKA" - 1 ZAWODNIK"CENTRUM" - 25 ZAWODNIKÓW W DNIU 02.06. NA SEKCJACH STARTOWAŁO:"OS.MIECHOWICE" - 1 ZAWODNIK"AMENDY" - 30 ZAWODNIKÓW ZAWODY ODBYŁY SIĘ W MIŁYM I SPOKOJNYM GRONIE DZIECI ORAZ ICH OPIEKUNÓW. NA ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW ZOSTAŁY WRĘCZONE PUCHARY, MEDALE ORAZ NAGRODY ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - LATO Z WĘDKĄ NA ZB."ZABIE DOŁY"

Wyniki zawodów | 2019-07-14 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW Z CYKLU "LATO Z WĘDKĄ 2019" W DYSCYPLINIE: SPŁAWIKOWEJ KAT: 6-16 LAT. 06.07.2019 ZB. "ŻABIE DOŁY" MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY 1. Marszałek Karolina 4 045 2. Orzech Dominik 3 025 3. Babczyk Natan 2 685 4. Koj Daniel 2 395 5. Sroka Bartek 1 640 6. Trzepizun Oliwier 1 480 7. Domin Magdalena 1 100 8. Kowalski Artur 605 9. Szczepaniuk Maksymilian 135 10. Szczepaniuk Borys 0 ... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWY PUCHAR KAPITANATU 2019

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWY PUCHAR KAPITANTATU KOŁA NR 3 BYTOM 29.06.2019 ZBIORNIK: BRANDKA MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY 1. Kozicki Jakub 6 310 2. Janik Dariusz 4 680 3. Kurzepa Andrzej 4 230 4. Delewski Kazimierz 3 450 5. Musiol Rajnard 3 430 6. Szeliga Paweł 3 150 7. Smolorz Roman 3 130 8. Wieschalka Magdalena 3 000 9. Rączka Arkadiusz 2 330 10. Broll Piotr 1 970 11. Szeliga Tomasz 1 920 12. Łączyński Jacek 1 880 13. Gajdzik Stanisław 1 520 14. Walaszczyk Grzegorz 1 430 15. Langer Piotr 1 220 ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA BYTOM 2019

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR BYTOM 23.06.2019 ZBIORNIK: PRZECZYCE (MIEJSOWOŚĆ: SIEWIERZ) MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ NAJDŁUŻSZA RYBA WAGA/PUNKTY 1. Wieschalka Joachim 63,2 1 780 2. Mączkowski Tomasz 22,7 840 3. Telążka Walenty 23,4 780 4. Durst Andrzej 22,2 720 5. Burchard Grzegorz 22,3 700 6. Laksa Tomasz 21,5 400 7. Kończak Marek 20,8 240 8. Sowiński Michał 20,3 240 9. Richert Andrzej 24,6 200 10. Korbanek Arkadiusz 24,2 200 11. Faszczewski Grzegorz 20,7 120 12. Korbanek Marian 20,2 120 ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM W KATEGORI 55+ ORAZ 65+

Wyniki zawodów | 2019-07-05 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM 02.06.2019 ZBIORNIK: BRANDKA KATEGORIA: 65+ LP. NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK WAGA/PUNKTY MIEJSCE 1. Smolorz Roman 4 280 1 2. Walaszczyk Grzegorz 3 460 2 3. Olejczyk Zbigniew 3 080 3 4. Durst Andrzej 2 890 4 5. Kozicki Franciszek 2 090 5 6. Broll Piotr 1 930 6 7. Zawisza Tadeusz 1 640 7 8. Cyl Józef 1 370 8 9. Telążka Walenty 1 050 9 10. Nowotnik Eugeniusz 90 10 KATEGORIA: 55+ LP. NAZWISKO I IMIĘ ROCZNIK WAGA/PUNKTY MIEJSCE 1. Delewski ...... więcej