Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Klasyfikacje - archiwum zobacz aktualne

Grand - Prix Koła Bytom spinning - seniorzy 2013

Klasyfikacje | 2016-12-28 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Klasyfikacja końcowa Grand Prix Koła PZW nr.3 Bytom w spinningu w kategorii senior za 2013 rok Imię i Nazwisko Zawodnika Suma pkt. za miejsca w zawodach Suma pkt. za złowione ryby 1. Joachim Wieschalka 87 2 090 2. Andrzej Durst 78 1 190 3. Marek Kończak 59 920 4. Walenty Telążka 55 910 5. Grzegorz Faszczewski 55 670 6. Tomasz Laksa 53 710 7. Grzegorz Burchard 52 780 8. Jacek Mucha 50 500 9. Romuald Ryżanowski 45 200 10.Henryk Brylski 26 390 11.Stanisław Kulesza 21 ...... więcej

Grand - Prix Koła Bytom spławik - seniorzy 2013

Klasyfikacje | 2016-12-28 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

1. KURZEPA ANDRZEJ 2. STAWOWSKI MAREK 3. ŁĄCZYŃSKI JACEK 4. SZELIGA TOMASZ 5. DELEWSKI KAZIMIERZ 6. SZELIGA PAWEŁ 7. JUREK ROBERT 8. BYSTRZYKOWSKI MIROSŁAW 9. REMBEK MIECZYSŁAW 10. WAWRZYNIAK SŁAWOMIR... więcej

SPŁAWIK-KLASYFIKACJA ZA 2014 ROK

Klasyfikacje | 2016-12-28 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY WAGA MIEJSCE STAWOWSKI MAREK 8 PKT 19150 1 MIEJSCE SZELIGA TOMASZ 8 PKT 17800 2 MIEJSCE KOZICKI JAKUB 8 PKT 15620 3 MIEJSCE BYSTRZYKOWSKI MIROSŁAW 13 PKT 15000 4 MIEJSCE DELEWSKI KAZIMIERZ 13 PKT 13620 5 MIEJSCE ORZECH MIROSŁAW 15 PKT 6 MIEJSCE ŁĄCZYŃSKI JACEK 16 PKT 7 MIEJSCE SZELIGA PAWEŁ 17 PKT 8 MIEJSCE WAWRZYNIAK SŁAWOMIR 30 PKT 10500 9 MIEJSCE DURST ANDRZEJ 30 PKT 8730 10 MIEJSCE ... więcej

SPŁAWIK-KLASYFIKACJA ZA 2015 ROK

Klasyfikacje | 2016-12-28 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

1. KOZICKI JAKUB 2. STAWOWSKI MAREK 3. BYSTRZYKOWSKI MIROSŁAW 4.DELEWSKI KAZIMIERZ 5. SZELIGA TOMASZ 6. SZELIGA PAWEŁ... więcej

GRAND PRIX KOŁA W SPINNINGU ZA 2015 ROK

Klasyfikacje | 2016-12-28 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA GP SPINNINGU KOŁA BYTOM ZA ROK 2015 1. WALENTY TELĄŻKA 2. GRZEGORZ FASZCZEWSKI 3. ANDRZEJ RICHERD 4. JOACHIM WIESCHALKA 5. MICHAŁ SOWIŃSKI 6. TOMASZ LAKSA ... więcej

Grand Prix Młodzieży Koła nr 3 Bytom 2012

Klasyfikacje | 2013-12-06 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Klasyfikacja końcowa Grand Prix Młodzieży Koła nr 3 Bytom Kadeci Syrenka 6.05.2012 Rozbark 24.06.2012 Amendy 2.09.2012 Razem ...... więcej

GRAND PRIX KARP KLUBU BYTOM 2012r

Klasyfikacje | 2013-12-06 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

GRAND PRIX KARP KLUBU BYTOM 2012r 1. Gruner Maria 19.pkt 2. Liszka Przemysław 19.pkt 3. Greczuk Mieczysław 17.pkt 4. Zedlewski Robert 16.pkt 5. Jeziorski Dariusz 15.pkt 6. Szulc Dariusz 12.pkt 7. Ochocki Arkadiusz 10.pkt 8. Jeziorska Marzena 8.pkt 8. Świątek Damian 8.pkt 10. Szwanda Piotr 5.pkt 10. Michalski Tomasz 5.pkt 12. Michalski Patryk 4.pkt 13.Olczyk Bogdan 3.pkt 14. Wójt Józef 1.pkt ... więcej

Grand - Prix Koła Bytom spławik - seniorzy 2012

Klasyfikacje | 2013-12-06 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

1. ŁĄCZYŃSKI JACEK 2. STAWOWSKI MAREK 3. DELEWSKI KAZIMIERZ 4. KURZEPA ANDRZEJ 5. SZELIGA TOMASZ 6. SZELIGA PAWEŁ 7. ORZECH MIROSŁAW 8. BYSTRZYKOWSKI MIROSŁAW 9. JANIK DAREK 10.SMOLORZ ROMAN... więcej

Grand - Prix Koła Bytom spinning - seniorzy 2012

Klasyfikacje | 2013-12-06 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Klasyfikacja końcowa Grand Prix Koła PZW nr.3 Bytom w spinningu w kategorii senior za 2012rok Imię i Nazwisko Zawodnika Suma pkt. za miejsca w zawodach Suma pkt. za złowione ryby 1. Joachim Wieschalka 82 2 460 2. Andrzej Durst 58 2 550 3. Walenty Telążka 53 1 560 4. Grzegorz Burchard 53 950 5. Henryk Brylski 52 1 280 6. Jerzy Dutkiewicz 46 420 7. Rafał Świerc 30 2 230 8. Andrzej Richert 30 2 100 9. Stanisław Kulesza 30 2 030 10.Marek Kończak 28 530 11.Kazimierz Delewski 27 750 12.Grzegorz Faszczewski 25 440 13.Michał Sowiński 23 ...... więcej

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KLUBU SPŁAWIK 2011

Klasyfikacje | 2012-10-03 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA GRAND PRIX KLUBU SPŁAWIK 2011 SENIOR IMIĘ I NAZWISKO 09.04.2011 PRZECZYCE STANICA 14.05.2011 ŻABIE DOŁY 25.06.2011 KĘDZIERZYN KOŹLE MISTRZOSTWA 24.09.2011 BRANDKA PUNKTY 1 SZELIGA PAWEŁ 2615 4 4710 1 1835 2 4460 3 10 2 STAWOWSKI MAREK 2825 3 1985 5 3550 1 4725 2 11 3 KURZEPA ANDRZEJ 3590 1 2165 4 ----- 7 6370 1 13 4 ŁĄCZYŃSKI JACEK 3295 2 2285 3 215 6 3920 4 15 5 SZELIGA TOMASZ 2585 5 2445 2 930 4 2830 7 18 6 BYSTRZYKOWSKI ...... więcej