Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów - archiwum zobacz aktualne

Puchar Lata 2014

Wyniki zawodów | 2015-03-06 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Wyniki zawodów „Puchar Lata” z dnia 20.07.2014r. Spławik - zbiornik "Brandka" MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY WAGA SEKTOR 1 Kozicki Jakub 3825 1A 2 Szeliga Tomasz 3580 1B 3 Fabian Grzegorz 3500 2A 4 Stawowski Marek 2630 2B 5 Orzech Mirosław 2640 3A 6 Bystrzykowski Mirosław 2250 3B 7 Janik Dariusz 2500 4A 8 Walaszczyk Grzegorz 2420 5A 9 Broll Piotr 1770 5B 10 Szeliga Paweł 1810 6A 11 Wieschalka Magdalena 1650 6B 12 Delewski ...... więcej

"Puchar Kapitanatu Sportowego" 9.08.2014r

Wyniki zawodów | 2015-03-06 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Wyniki zawodów „Puchar Kapitanatu Sportowego” 9.08.2014r. Spławik - zbiornik "Żabie Doły" MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY WAGA SEKTOR 1 Kurzepa Andrzej 5930 B 2 Orzech Mirosław 4260 A 3 Szeliga Tomasz 5430 B 4 Kozicki Jakub 4030 A 5 Stawowski Marek 5230 B 6 Kliszka Zbigniew 3680 A 7 Szeliga Paweł 4060 B 8 Orzech Dawid 2690 A 9 Bystrzykowski Mirosław 3620 B 10 Durst Andrzej 2330 A 11 Delewski Kazimierz 3230 B 12 Łączyński Jacek ...... więcej

Mistrzostwa Koła - Spinning / Przeczyce 8.06.2014

Wyniki zawodów | 2015-03-06 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

Msc Imię i nazwisko Punkty Najdłuższa ryba 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Mączkowski Tomasz Laksa Tomasz Faszczewski Grzegorz Delewski Kazimierz Wyrwol Marcel Wieschalka Joachim Kańka Jerzy Jądro Eugeniusz Ryżanowski Romuald 1070 630 630 400 290 270 250 250 190 29,3 30,0 27,6 25,6 29,6 28,7 28,0 27,3 24,9 ... więcej

PUCHAR LATA 2013

Wyniki zawodów | 2014-03-23 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

PUCHAR LATA 11.08.2013 BRANDKA Miejsce Nazwisko i imię Sektor Numer startowy Punkty sektorowe Waga 1 Kurzepa Andrzej A 4 1 5910 2 Kurzepa Marcin B 13 1 4100 3 Szeliga Tomasz A 1 2 3310 4 Stawowski Marek B 14 2 2950 5 Delewski Kazimierz A 9 3 2800 6 Łączyński Jacek B 18 3 2560 7 Szeliga Paweł A 5 4 2690 8 Rembek Mieczysław B 19 4 1910 9 Jurek Robert A 10 5 2100 10 OrzechMirosław B 15 5 1810 11 Wieschalka Magdalena A 8 6 2070 12 Telążka Walenty B 20 6 1470 13 Janik Dariusz A 3 7 2010 14 Wawrzyniak Sławomir B 12 7 1360 15 Broll ...... więcej

Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Kadetów 2013

Wyniki zawodów | 2014-03-23 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W dniu 31.08.2013r. na stawie Żabie Doły nr.817 rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Kadetów Rejonu w których wzięło udział 15 trzyosobowych drużyn składających się z zawodników w wieku do lat 14 Gościnnie udział wzięła, również drużyna z zaprzyjaźnionej Ostrawy w Czechach L.p. Koło Sektor A Sektor B Sektor C Ogółem Imię Nazwisko Nr.st . Waga ryb Miejsce Imię Nazwisko Nr.st . Waga ryb Miejsce Imię Nazwisko Nr.st. Waga ryb Miejsce Suma punktów Waga ryb Miejsce 1 Bytom I Orzech Dawid 6 3650 1 Swaryczewski Tomasz 45 2700 2 Bubel ...... więcej