Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA BYTOM W KAT. SENIOR, KOBIETY, U-25 - 5-6.05.2018

Wyniki zawodów | 2018-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW NR 3 BYTOM ZBIORNIK: BRANDKA 5-6.05.2018 SENIORZY L.p. Nazwisko i Imię I tura II tura Suma Waga/pkt. Suma Pkt/Sekt Miejsce Waga/pkt Pkt/Sekt Waga/Pkt Pkt/Sekt 1. Kozicki Jakub 9 520 1B 8 260 1B 17 780 2 1 2. Kurzepa Andrzej 8 920 2B 8 250 1A 17 170 3 2 3. Bystrzykowski Mirosław 8 110 1A 7 010 2A 15 120 3 3 4. Delewski Kazimierz 7 260 2A 6 490 2B 13 750 4 4 5. Szeliga Tomasz 5 270 3A 5 970 3B 11 240 6 5 6. Janik Dariusz 7 520 3B 4 810 4A 12 330 7 6 7. Bieniek Marcin 5 890 4B 4 990 3A 10 880 7 7 8. Kiełpin Marek 4 550 4A 5 ...... więcej

GRUNTOWE MISTRZOSTWA KOŁA BYTOM - 28.04.2018

Wyniki zawodów | 2018-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: GRUNTOWE MISTRZOSTWA KOŁA PZW NR 3 BYTOM 28.04.2018 - ZBIORNIK: BRANDKA L.p. Nazwisko i Imię Waga/Punkty Miejsce 1. Durst Andrzej 2 430 1 2. Korzak Ariel 2 280 2 3. Dudkiewicz Jerzy 1 660 3 4. Kiełpin Marek 1 580 4 5. Telążka Walenty 1 440 5 6. Walaszczyk Grzegorz 1 080 6 7. Delewski Kazimierz 1 050 7 ... więcej

SPINNINGOWE GP KOŁA "PUCHAR WIOSNY" 01.05.2018

Wyniki zawodów | 2018-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPINNINGOWE GP KOŁA NR 3 BYTOM - PUCHAR WIOSNY ZBIORNIK: BRANDKA L.p. Nazwisko i Imię Najdłuższa ryba Waga/Punkty Miejsce 1. Faszczewski Grzegorz 53,2 1 800 1 2. Ryżanowski Romuald 50,3 800 2 3. Richerd Andrzej 50,2 800 3 4. Burchard Grzegorz 25,6 530 4 5. Laksa Tomasz 22,5 150 5 6. Kończak Marek - 0 NK 7. Kańka Jerzy - 0 NK 8. Wieschalka Joachim - 0 NK 9. Jądro Eugeniusz - 0 NK 10. Mączkowski Tomasz - 0 NK 11. Korbanek Arkadiusz - 0 NK 12. Telążka Walenty - 0 NK 13. Klimaniec Grzegorz - 0 NK 14. Durst ...... więcej

SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM Z ŁODZI - 24.06.2018

Komunikaty | 2018-06-20 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

DRODZY KOLEDZY WĘDKARZE W DNIU 24.06.2018 NA STANICY KOŁA NR 3 BYTOM - PRZECZYCE ZOSTANĄ ROZEGRANE SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA. ZAWODY ROZGRYWANE BEDĄ Z ŁODZI. ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW DO GODZ. 6:00 SERDECZNIE ZAPRASZAMY... więcej

SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM Z ŁODZI - 24.06.2018

Wyniki zawodów | 2018-07-11 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: 24.06.2018 SPINNINGOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 3 BYTOM ROZGRYWANE Z ŁODZI ZBIORNIK: PRZECZYCE L.P. Nazwisko i Imię Najdłuższa Ryba Waga/Punkty Miejsce 1. Richert Andrzej 22,7 1 770 1 2. Durst Andrzej 27,4 1 740 2 3. Mączkowski Tomasz 22,4 1 710 3 4. Sowiński Michał 23,6 1 650 4 5. Dudkiewicz Jerzy 54,0 1 410 5 6. Wieschalka Joachim 21,8 1 400 6 7. Kańka Jerzy 21,3 810 7 8. Telążka Walenty 21,0 750 8 9. Burchard Grzegorz 23,7 650 9 10. Laksa Tomasz 21,5 460 10 11. Korbanek Arkadiusz 20,9 390 11 12. Kończak ...... więcej

I NOCNE ZAWODY SPŁAWIKOWE KOŁA PZW NR 3 BYTOM - 21/22.07.2018 - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2018-07-26 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W DNIU 21-22.07.2018 NA ZBIORNIKU SEKCYJNYM "AMENDY" ZOSTAŁY ROZEGRANE I NOCNE ZAWODY SPŁAWIKOWE KOŁA PZW NR 3 BYTOM. POGODA DOPISAŁA RYBA RÓWNIEŻ, ZAWODY ODBYŁY SIĘ W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE. WYNIKI ZAWODÓW MIEJSCE DRUŻYNA PKT SEKTOROWE 1. Wieschalka Joachim 11 160 2. Delewski Kazimierz 5 670 3. Walter Roman 4 400 4. Kurzepa Andrzej 4 080 5. Stawowski Marek 4 020 6. Orzech Mirosław 2 360 7. Baliński Krzysztof 1 900 8. Rolka Mariusz 1 850 9. Sowada Krystian 1 780 10. Kurzepa Aleksandra 1 650 ... więcej

ZAWODY SPŁAWIKOWE PREZESÓW, SKARBNIKÓW KÓŁ, CZŁONKÓW ZO - WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów | 2018-07-26 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W DNIU 07.07.2018 NA ZBIORNIKU: PRZECZYCE W MIEJSCOWOŚCI SIEWIERZ ROZEGRANO ZAWODY SPŁAWIKOWE PREZESÓW I SKARBNIKÓW KÓŁ ORAZ CZŁONKÓW ZARZĄDU OKRĘGU. W ZAWODACH UDZIAŁ BRAŁO 26 ZAWODNIKÓW. WYNIKI ZAWODÓW: Miejsce Nazwisko i Imię Punkty 1. Stawowski Marek 5 360 2. Lange Zdzisław 5 110 3. Plewnia Gerard 4 500 4. Wenkelman Marek 3 810 5. Wieschalka Joachim 3 550 6. Sopel Piotr 3 430 7. Sobota Dariusz 3 360 8. Krytowski Andrzej 3 340 9. Bojarski Józef 3 240 10. Bochynek Antoni 3 140 11. Pilarczyk ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW - SPŁAWIKOWE GP KOŁA "PUCHAR LATA" 28.07.2018

Wyniki zawodów | 2018-07-29 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

WYNIKI ZAWODÓW: SPŁAWIKOWE GP KOŁA BYTOM O "PUCHAR LATA" 28.07.2018 ZBIORNIK: "POD TOPOLAMI" L.P. Nazwisko i Imię Waga/Punkty Stanowisko Miejsce 1. Janik Dariusz 7 080 14 1 2. Bystrzykowski Mirosław 6 540 1 2 3. Szeliga Tomasz 4 620 5 3 4. Kozicki Jakub 3 940 12 4 5. Delewski Kazimierz 3 750 9 5 6. Kurzepa Andrzej 3 520 4 6 7. Kiełpin Marek 3 030 6 7 8. Szeliga Paweł 2 870 8 8 9. Wieschalka Magdalena 2 720 7 9 10. Telążka Walenty 2 550 2 10 11. Langer Piotr 2 330 15 11 12. Łączyński Jacek 2 170 11 ...... więcej

ROZEGRANO SPŁAWIKOWE GP "PUCHAR LATA" 28.07.2018

Aktualności | 2018-07-29 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

W DNIU 28.07.2018 NA ZBIORNIKU NR 802 "POD TOPOLAMI" ROZEGRANO SPŁAWIKOWE GRAND PRIX KOŁA BYTOM O "PUCHAR LATA". W ZAWODACH BRAŁO UDZIAŁ 14 ZAWODNIKÓW. POGODA DOPISAŁA RYBA RÓWNIEŻ. ZWYCIĘZCĄ ZOSTAŁ KOL. DARIUSZ JANIK Z WYNIKIEM 7080 KG. WYNIKI ZAWODÓW PIERWSZA SZÓSTKA: 1.JANIK DARIUSZ 2.BYSTRZYKOWSKI MIROSŁAW 3.SZELIGA TOMASZ 4.KOZICKI JAKUB 5.DELEWSKI KAZIMIERZ 6.KURZEPA ANDRZEJ ZDJĘCIA Z ZAWODÓW DOSTĘPNE W DZIALE: NASZA GALERIA LUB POD LINKIEM ->http://www.bytom.pzw.org.pl/galeria/miniatury/19822 ... więcej

"LATO Z WĘDKĄ" 2018 - KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Klasyfikacje | 2018-08-26 | Publikujący: Koło PZW nr 3 Bytom

KLASYFIKACJA GRAND PRIX Z CYKLU "LATO Z WĘDKĄ 2018" L.P. Nazwisko i Imię Punkty 1. Orzech Dominik 11 2. Babczyk Natan 16 3. Marszałek Karolina 25 4. Koj Daniel 58 . Koprys Maja 58 . Kowalski Artur 58 ... więcej